sobota, 26 października 2019

Podsumowanie tygodnia

Jak podsumować tydzień? Oto sposób na refleksję w formie pisemnej.

Zakończenie tygodnia to ważny moment, szczególnie, kiedy dzieci się do niego przyzwyczają. Warto znaleźć na to chwilę czasu. Pożegnać się, zakończyć pewien etap, podsumować to, co się działo.

Młodsi, jeśli sporo się dzieje, czasem nie pamiętają, co wydarzyło się w ostatnich dniach. Na instagramie PrestoPlans znalazłam świetny sposób na refleksję na koniec tygodnia. Pomoże ona uporządkować kilka ostatnich dni, ale też miło rozpocząć weekend!

Odliczanie 5-4-3-2-1 do piątku!

Zapraszam po wersję do druku.
 Karta do druku

Sabina Piłat. Nauczycielka klas I - III w warszawskiej szkole podstawowej. Pracowała także w przedszkolach prowadząc zajęcia przygotowania do nauki czytania i pisania, na rok została lektorem angielskiego w Madrycie, a także dziennikarką w warszawskim wydaniu Gazety Stołecznej. Prywatnie oswaja nowe technologie, maluje kolczyki i jeździ po świecie.