wtorek, 23 sierpnia 2016

Paleta do mieszania kolorów

Oto propozycja wykonania palety do mieszania kolorów. Potrzebne nam będą plastikowe zakrętki, pokrywka jakiegoś wiaderka lub większego pojemnika np. po cukierkach oraz ciepły klej. Najpierw należy wyciąć otwór na kciuk. Trzeba pamiętać aby brzegi nie były zbyt ostre, dlatego można wygładzić je papierem ściernym. Następnie do pokrywki przyklejamy zakrętki. W tym celu użyłam ciepłego kleju, gdyż najszybciej zastyga i dobrze trzyma elementy. To co? Do dzieła!?

Joanna Apanasewicz - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach młodszych i przedszkolu. Pracuje w "Małej Szkole" w Koninie Żagańskim (woj. lubuskie). W swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne, które są jednocześnie jej pasją. Uwielbia prace ręczne i wykonuje proste pomoce dydaktyczne przy wykorzystaniu prostych przedmiotów z otoczenia.