środa, 31 sierpnia 2016

Sentencje

Przed nami ostatnie chwile, aby udekorować i przygotować salę lekcyjną na przybycie naszych uczniów. Stań w drzwiach swojej sali i spójrz, co widzisz. Czy podoba ci się ten widok? Zastanów się, co zobaczą Twoi uczniowie jutro? Czy uśmiechną się szczęśliwi, że mają piękną salę? Czy czeka ich jakaś niespodzianka?
Czy czasem nie powiesiłaś/eś kolejny raz bez zastanowienia swoich starych pożółkłych materiałów sprzed lat? Może warto coś zmienić. Jeszcze czas.

Sentencje, które umieszczam na pewno przydadzą się wielu nauczycielom.
Pochodzą z książki "Duch klasy".  Można wydrukować i powiesić w klasach.
Będą przypominać o tym, co najważniejsze.

Beata Skrzypiec - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.  Pracuje w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasku (woj. śląskie).  W swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjneSwoim doświadczeniem i pomysłami dzieli się na blogu klasowym oraz blogu nauczycielskim.  Autorka bloga Klasowy pamiętnik oraz Nauczanka. Należy do grupy Superbelfrzy RP oraz SuperbelfrzyMini.

Swietne sentencje! Zamierzam wykorzystac !