niedziela, 9 czerwca 2019

Dobre rady na wakacje i wklejki do zeszytu

Z uwagi na to, że zbliżają się wakacje, realizujemy tematykę związaną z bezpieczeństwem podczas  letniej przerwy wakacyjnej.
W związku z tym, przygotowałyśmy materiały na klasową ścienną gazetką, które są swego rodzaju dobrymi radami dla naszych uczniów.


Karty można wydrukować i zalaminować, a z pewnością uatrakcyjnią nasze zajęcia lekcyjne. Dodatkowo udostępniamy wklejkę dla najmłodszych uczniów, którą można także wykorzystać jako kolorowankę. Jako entuzjastki nowoczesnych technologii przygotowałyśmy także z uczniami rady w formie elektronicznej książeczki. 

Zyta Czechowska  i Jolanta Majkowska- nauczycielki w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku. Członkinie grupy SuperbelfrzyMini i SuperbelfrzyRP. Autorki bloga specjalni.pl . Entuzjastki nowoczesnych technologii i kreatywnych pomocy dydaktycznych. Wdrażają elementy programowania w szkolnictwie specjalnym. Autorki projektu sieci współpracy nauczycieli, prowadzące Rady Szkoleniowe i warsztaty dla nauczycieli. Za szczególne osiągnięcia edukacyjno-wychowawcze otrzymały w 2017 r. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej

0 komentarze:

Prześlij komentarz