czwartek, 3 września 2015

Pojemniki na kredki

Kredki to bardzo wrażliwe przybory szkolne, które nie lubią jak się nimi rzuca, łamie je czy obgryza. Nie lubią również być połamane dlatego zawsze szukam pomysłu jak je przechowywać.
Od kilku lat bardzo dobrze sprawdzają się puszki po brzoskwiniach, ananasie czy kukurydzy oklejone kolorowym papierem. Motyw jaki na nich zamieścimy zależy od nas. Oto kilka propozycji. Aha! Ważny jest SZPITAL DLA KREDEK! Tam lądują połamane kredki, które raz w tygodniu odwiedza dyżurny lekarz ze swoją piękną temperówką i leczy je ;-)

Joanna Apanasewicz - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach młodszych i przedszkolu. Pracuje w "Małej Szkole" w Koninie Żagańskim (woj. lubuskie). W swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne, które są jednocześnie jej pasją. Uwielbia prace ręczne i wykonuje proste pomoce dydaktyczne przy wykorzystaniu prostych przedmiotów z otoczenia.