czwartek, 3 września 2015

Pożyteczne wieszaki

Czasem kiedy kupuję ubrania dostaję wieszaki. Niektóre mają tradycyjny kształt, inne mają klipsy, które idealnie nadają się do przytrzymania elementów. Oto pomysł jak wykorzystać w sali wieszaki z klipsami.
Przy ich pomocy możemy zawiesić w klasie organizery, plansze, ilustracje, mapy itp. Można również porządkować plansze w szafie zaczepiając je właśnie przy pomocy takich wieszaków. Pomysł prosty i funkcjonalny.

Joanna Apanasewicz - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach młodszych i przedszkolu. Pracuje w "Małej Szkole" w Koninie Żagańskim (woj. lubuskie). W swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne, które są jednocześnie jej pasją. Uwielbia prace ręczne i wykonuje proste pomoce dydaktyczne przy wykorzystaniu prostych przedmiotów z otoczenia.