czwartek, 8 października 2015

Jesienne inspiracje

Jesień. No i nadeszła. Wcale nie niespodziewanie, ale jakoś za szybko jednak. Chociaż z drugiej strony lubię prace plastyczne związane z jesienią. Ostatnio razem z moimi uczniami
wykonaliśmy bardzo prostą pastelową pracę podpatrzoną na Pinterest. Najpierw dzieciaki odrysowywały liście a następnie dzieliły kartkę liniami na 9 części. Następnie malowały elementy starając się zachować kontrast. Oto efekt.

Joanna Apanasewicz - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w klasach młodszych i przedszkolu. Pracuje w "Małej Szkole" w Koninie Żagańskim (woj. lubuskie). W swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne, które są jednocześnie jej pasją. Uwielbia prace ręczne i wykonuje proste pomoce dydaktyczne przy wykorzystaniu prostych przedmiotów z otoczenia.

Świetny pomysł, dziękuję za inspirację.