niedziela, 10 stycznia 2016

Bałwanek

Spadł śnieg, w klasach pojawiły się bałwanki.
Obrazek składamy na pół wzdłuż i rozcinamy. Następnie wycinamy tę połówkę bałwanka, ramkę i naklejamy na ciemny papier - ramkę i pół bałwanka po jednej stronie, a po drugiej stronie to,  co nam pozostało z wycinanki.

Szablon bałwanka:
Etapy pracy:

Beata Pieniak - nauczycielka wczesnoszkolna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Okuniewie, pedagog rewalidacyjny.

Bardzo ciekawa, pomysłowa praca! Dziękuję za zamieszczenie postu ze zdjęciami! To inspiracja na kolejne zajęcia plastyczne w mojej klasie.

Dziękuję za przypomnienie, bo robiłam już kiedyś taką pracę. Tematem była postać kota samodzielnie rysowanego przez dzieci w kolorach białym i czarnym. Ten wpis przypomniał mi o tym. Prace wyglądają bardzo okazale na gazetce ściennej.