piątek, 18 marca 2016

"Batimuzykowanie" w mojej klasie

Dość dawno temu, miałam przyjemność wziąć udział w warsztatach "Aktywne słuchanie muzyki metodą Batii Strauss", które prowadziła wspaniała i cudowna pani Beata Kubiak. Mimo, że minęło sporo czasu od naszego spotkania, metoda ta zachwyca mnie nadal. Wykorzystuję ją w każdej kolejnej mojej klasie i odkrywam na nowo.

Z ogromną radością zapraszam do obejrzenia filmów prezentujących tą metodę, z udziałem moich uczniów klasy IIIa. I nie ukrywam, że jestem z Nich dumna!
Poniżej prezentacja, którą przedstawiłam na drugiej, ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli Inspir@cje Wczesnoszkolne w Warszawie (2016 r.). Niestety, nie mogę opublikować materiałów w postaci partytur i plików muzycznych. Bardzo polecam i zachęcam do wzięcia udziału w tych warsztatach, jeśli tylko będziecie mieli Państwo okazję!Aleksandra Schoen-Kamińska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Nr 3 w Pile, wielki zwolennik wykorzystywania nowoczesnych technologii na co dzień,  prowadzi blogi Klikankowo oraz Patyczaki Tableciaki.

2 komentarze:

Osiągnęła Pani wspaniałe efekty w pracy metodą Batii Strauss. Gratuluję i podziwiam:)

Podziwiam szczerze, fajnie że są ludzie, którym ciągle się chce więcej...

Prześlij komentarz