niedziela, 23 listopada 2014

Pieczątki ...

... w pakiecie Piktografia od początku cieszą się ogromnym powodzeniem. Mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach edukacyjnych.
Tym razem użyliśmy: białe kartki papieru, zgięte tak, aby powstały linie, kości do gry (dla każdego dziecka), pieczątki piktogramy, kredki.
Wykorzystaliśmy pieczątki do tego, aby doskonalić stosowania pojęć: co drugi, co trzeci. Uczniowie wskazywali liczby ukryte pod pokolorowanymi obrazkami.
Beata Skrzypiec - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.  Pracuje w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasku (woj. śląskie). W swojej pracy wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne. Swoim doświadczeniem i pomysłami dzieli się na blogu klasowym oraz blogu nauczycielskim.