wtorek, 1 grudnia 2015

Świąteczne renifery

Świetny pomysł na świąteczną dekorację, przy okazji mierzenie i porównywanie stóp oraz dłoni.

A także wzajemna pomoc:
- Pomożesz mi odrysować tę drugą rękę? Bo można, proszę Pani, prawda? Można sobie pomagać.
..i kreatywność. Nasze tegoroczne renifery nie mają wodzy, poza tymi wodzami fantazji, które puściliśmy... Idą święta, wesołe, kolorowe i radosne!

Głowa to odrysowana stopa - w bucie lub bez.

Podobne pomysły znajdziecie na pinterest.com lub po wpisaniu w wyszukiwarkę "reindeer craft".

Sabina Piłat. Nauczycielka klas I - III w warszawskiej szkole podstawowej. Autorka bloga wmojejklasie.blogspot.com. Pracowała także w przedszkolach prowadząc zajęcia przygotowania do nauki czytania i pisania, na rok została lektorem angielskiego w Madrycie, a także dziennikarką w warszawskim wydaniu Gazety Stołecznej. Prywatnie oswaja nowe technologie, maluje kolczyki i jeździ po świecie.