sobota, 1 października 2016

Dziecięce CV

Zapragnęłam się z Wami podzielić pomysłem na wypowiedź pisemną pt. Oto ja. Mało ciekawą ćwiczeniówkę zaproponowaną przez jedno z wydawnictw zamieniłam na kartę pracy Dziecięce CV. Pomysł ten zrodził się podczas tworzenia planu pracy do projektu eTwinning "Spod Kleksa". Oczywiście zapraszam serdecznie na nasz redakcyjny blog :) Moim dzieciom taka forma pracy bardzo się podobała. Przy okazji tego ćwiczenia można zrealizować wiele celów edukacyjnych.

Pobierz
Pod wpływem konferencji EduMOC 2016 i rozmowie o OZE postanowiłam zamieścić nasze CV na tym blogu. Częstujcie się :)

Edyta Jurys - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopeda. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 9 w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie)Swoim doświadczeniem i pomysłami dzieli się na blogu Echo ho-ho! Blog nauczyciela terapeuty.