poniedziałek, 24 października 2016

Kółko krzyżyk na sportowo.

Dzieci graja w dwóch drużynach. Zadaniem każdej jest ułożenie trzech kolorowych woreczków w linii lub po przekątnej.
Dzieci biegną do kółek pokonując przeszkodę. Rzucają woreczek i wracają, wtedy startuje kolejna osoba. Jeżeli woreczki zostały rzucone, a układ na hula hopach jest taki, że wystarczy do wygrania przełożyć woreczki, gramy dalej, aż do trzech w linii.

Celina Zielińska: nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej w Chrząstawie Wielkiej. Fanka wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy z uczniami. Korzysta na lekcjach z tabletów. Członkini Superbelfrów MINI. Prowadzi stronę internetową swojej klasy www.pierwszaklasa.jimdo.com. Gotowa do działań edukacyjnych zawsze z pozytywnym nastawieniem:)